Centrala telefoniczna do biura - czy warto?

Realizacje

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam współpracować z przedsiębiorstwami różnych branż oraz o różnym stopniu rozbudowania. Zdobyta w ten sposób praktyka to pewność dla klienta, że działania zostaną zrealizowane profesjonalnie i z dopasowaniem do indywidualnych  potrzeb.

sprawdź nasze

Case study!

Zastanawiasz się, czy przyspieszenie komunikacji poprzez zaimplementowanie centrali telefonicznej sprawdzi się  w twojej firmie? Mamy na to odpowiedź! Zapoznaj się z specjalnie przygotowanymi studiami przypadku naszych realizacji.

Współpracujemy z największymi przedsiębiorstwami, usprawniamy działania małych lokalnych firm oraz pomagamy zwiększyć efektywność obsługi klienta! Centralami telefonicznymi zajmujemy się od 30 lat, a każde kolejne wdrożenie podtrzymuje naszą pewność, że jest to świetny sposób, aby zwiększyć sprawność działania przedsiębiorstwa. 

HUTA STALOWA WOLA S.A.

Nawratronik realizacje - Huta Stalowa Wola

Huta Stalowa Wola S.A. to polskie przedsiębiorstwo zajmujące stanowisko lidera w zakresie produkcji materiałów dla sektora obronnego oraz cywilnego. W ramach wdrożenia dostarczony został im system monitoringu wizyjnego wraz z zastosowaniem blisko 100 inteligentnych kamer umożliwiających nadzór i elementami sieci pasywnej.

ASSECO POLAND S.A.

Nawratronik realizacje - Asseco Poland S.A.- logo

Asseco Poland S.A. jest polskim przedsiębiorstwem, które od ponad 30 lat tworzy zaawansowane technologicznie oprogramowanie dla firm z kluczowych dla gospodarki sektorów. Podczas wdrożenia zaplanowaliśmy i podłączyliśmy m.in. system Contact Center oraz zintegrowaliśmy system głosowy z innymi aplikacjami.

FORD AUTO BOSS

Nawratronik realizacje - Ford Auto-Boss- logo

Od 1994 roku autoryzowany dealer sieci sprzedaży marki Ford oraz marki Volvo. Lider na polskim rynku sprzedaży samochodów oraz obsługi posprzedażowej. Wdrożone środowisko telekomunikacyjne pozwoliło na ujednolicenie komunikacji telefonicznej pomiędzy oddziałami oraz łatwiejsze zarządzanie konfiguracją w przypadku migracji pracowników. 

KLINGSPOR

Nawratronik realizacje - Klingspor- logo

Klingspor jest jednym z wiodących światowych producentów wysokiej jakości wyrobów do obróbki powierzchni i kształtowania za pomocą metody szlifowania. Wdrożenie systemu telekomunikacyjnego wraz z aplikacją Zunifikowanej Komunikacji dało firmie możliwość zaimplementowania systemu głosowego dla klientów oraz usprawniło komunikację wewnątrz.

SKAWA S.A.

Zakłady Przemysłu Cukierniczego SKAWA S.A. to firma o ugruntowanej pozycji na polskim rynku słodyczy i wyrobów cukierniczych, dystrybuująca produkty również części krajów europejskich, arabskich oraz rynków Kanady i USA. Wdrożenie obejmowało stworzenie sieci komunikacyjnej pomiędzy trzema lokalizacjami firmy oraz zabezpieczenie jej przed awarią zasilania.

AUSTROTHERM

Nawratronik realizacje -Austrotherm logo

Austrotherm Sp. z o.o., od 1993 roku jest wiodącym producentem najwyższej jakości materiałów termoizolacyjnych ze styropianu (EPS), polistyrenu ekstrudowanego (XPS) oraz sztukaterii elewacyjnej. Podczas współpracy unowocześnione zostało środowisko komunikacji telefonicznej, dzięki czemu usprawniona została komunikacja wewnątrz firmy i z klientami.

URZĄD MIASTA I GMINY NIEPOŁOMICE

Nawratronik realizacje - Urząd Miasta Niepołomice- logo

Urząd Miasta i Gminy Niepołomice jest klientem z sektora Administracji Publicznej.
W skład Urzędu wchodzą wydziały i równorzędne komórki organizacyjne oraz samodzielne komórki organizacyjne. Dzięki wdrożeniu zwiększyła się dostępność urzędników dla obywateli i klientów urzędu poprzez sprawniejszą komunikację.

UNIWERSYTET RZESZOWSKI

Nawratronik realizacje - Uniwersytet Rzeszowski- logo

Uniwersytet Rzeszowski  to szkoła wyższa z siedzibą w Rzeszowie będąca największą uczelnią akademicką na terenie Polski południowo-wschodniej. Od 1965 roku nieprzerwanie kształci absolwentów, zajmując mocną pozycję w sektorze polskiego szkolnictwa wyższego. Wdrożenie pozwoliło na ujednolicenie środowiska komunikacji telefonicznej w organizacji i objęcie nim aż 26 lokalizacji na terenie Rzeszowa i poza nim.

GRUPA AZOTY ZAKŁADY AZOTOWE PUŁAWY

Nawratronik realizacje - Grupa Azoty Puławy- logo

Celem Grupy Azoty Puławy jest ciągły rozwój. Dostarcza klientom produkty pozwalające konkurować na globalnych rynkach. Od niemal 50 lat dbają o siłę wzrostu dla rolnictwa oraz sektora chemicznego. W ramach wdrożenia zaprojektowaliśmy i dostarczyliśmy holistyczny system sieciowy wraz z zabezpieczeniem i łatwą konfiguracją.

nawratronik realizacje

Poznaj naszych klientów

Portfolio naszych klientów jest niezwykle rozbudowane i zawiera zarówno przedsiębiorstwa z branży motoryzacyjnej, lotniczej, jak i technologicznej, oraz produkcyjnej. Współpracujemy również z uniwersytetami, szpitalami i urzędami miast na terenie całej Polski. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc w przyspieszeniu procesu komunikacji wewnątrz firmy i w obsłudze klienta. Działamy dynamicznie, bez względu na lokalizację, ponieważ 
wierzymy, że świat IT nie musi być skomplikowany!

Centrala telefoniczna do biura -
jaką wybrać aby nadążyła za twoją firmą?

Chcesz dowiedzieć się więcej o samej usłudze?
Masz wątpliwości czy systemy teleinformatyczne faktycznie sprawdzą się w twojej firmie? 

Rozumiemy, że zmiana systemu i wdrażanie nowych rozwiązań to proces budzący sporo pytań i wątpliwości. Chcąc zrozumieć twoje potrzeby i wyzwania przed którymi stoi przedsiębiorstwo, zapraszamy na spotkanie online.

Porozmawiajmy o systemie dopasowanym dla twojego przedsiębiorstwa!