OBSŁUGA INFORMATYCZNA FIRM Śląsk

Postaw na Outsourcing IT

W Nawratronik pomagamy firmom zmniejszać koszty operacyjne oraz zaoszczędzić czas i pieniądze poprzez outsourcing działu IT. Dzięki temu przedsiębiorstwo zyskuje dostęp do aktualnej, specjalistycznej wiedzy z zakresu teleinformatyki i może skupić się na swoim biznesie bez konieczności utrzymywania dodatkowych pracowników.

Outsourcing IT - Nawratornik firma informatyczna Bielsko-Biała

PROFESJONALNA OBSŁUGA INFRASTRUKTURY TELEINFORMATYCZNEJ

OBSŁUGA INFORMATYCZNA FIRM

Jesteśmy specjalistyczną firmą, która w pełni dba o infrastrukturę IT klientów. Posiadamy długoletnie doświadczenie na rynku i zyskaliśmy zaufanie zarówno małych przedsiębiorstw, dużych korporacji, jak i samorządów. Naszym celem jest zapewnienie klientom pełnej pewności i spokoju, wiedząc, że nasz doświadczony zespół informatyków jest dostępny 24 godziny na dobę, gotowy do rozwiązania wszelkich problemów związanych z informatyką.

Jedną z naszych największych zalet jest nasza elastyczność. Rozumiemy, że każdy klient ma indywidualne potrzeby i wymagania. Dlatego oferujemy różne formy rozliczeń, takie jak ryczałt, rozliczenie godzinowe lub hybrydowe podejście. Bez względu na to, czy wolisz stały koszt, czy bardziej elastyczną opcję, mamy odpowiednie rozwiązanie. Naszym priorytetem jest dostosowanie się do Twoich oczekiwań i zapewnienie najbardziej korzystnych warunków współpracy. Obsługa informatyczna firm, która zapewni ci bezpieczeństwo i stabilność!

Outsourcing IT - Nawratornik firma informatyczna Bielsko-Biała

Usługi informatyczne

Jesteśmy wiodącą firmą specjalizującą się w obsłudze informatycznej firm. Nasze doświadczenie pozwala nam rozwiązywać zarówno proste sprawy informatyczne, jak i skomplikowane problemy serwerowe, zapewniając naszym klientom pełne wsparcie w zakresie infrastruktury IT.

Oferujemy dopasowane do potrzeb usługi informatyczne i teleinformatyczne, w tym obsługę sieci, administrowanie serwerami, firewall oraz wdrażanie central telefonicznych wraz z telefonami. Nasze podejście opiera się na dokładnej analizie potrzeb klientów i proponowaniu najlepszych rozwiązań, tak aby usługi informatyczne były dopasowane do indywidualnych wymagań każdej firmy.

Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i wiedza pozwolą zbudować stabilną i bezpieczną infrastrukturę IT, która działa bez zakłóceń. Dzięki nam, Twoja firma będzie mogła skupić się na realizacji swoich celów biznesowych, a my zajmiemy się obsługą informatyczną w pełni profesjonalnie. Nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś, by rozpocząć owocną współpracę z najlepszymi w branży!

obsługa informatyczna firm- Bielsko-Biała

OBSŁUGA INFORMATYCZNA FIRM ŚLĄSK

Działania serwisowo-administracyjne całej infrastruktury IT, obejmują głównie 3 aspekty:

1

OPIEKA SERWISOWA, ADMINISTRACJA

(24/7/365)

2

NADZÓR I WDRAŻANIE
ROZWIĄZAŃ IT

(dostawa urządzeń + konfiguracja)

3

DORADZTWO I PROPONOWANIE NOWYCH ROZWIĄZAŃ

(wielu producentów)

Co zyskujesz?

Szybkie reakcje serwisu w razie awarii sprzętu

Bezpieczeństwo danych

Oszczędność czasu i kosztów

Gwarancje ciągłości działania infrastruktury

Pełna obsługa informatyczna firm

Obsługa informatyczna firm Śląsk

Napisz do nas! Doradzimy w kwestii obsługi informatycznej firmy


  outsourcing it Bielsko-Biała

  Dlaczego NAWRATRONIK to dobry wybór?

  Firma informatyczna Bielsko-Biała

  Nasza firma może pochwalić się 30 letnim doświadczeniem w branży. Dzięki temu zdobyliśmy nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale również sprawdzony proces współpracy z klientami. Jesteśmy przekonani, że nasza elastyczność i szybkość działania na pewno zostaną docenione przez każdego, kto zdecyduje się skorzystać z naszych usług.

  Staramy się działać prosto i skutecznie, w zależności od wybranego modelu przez klienta. Współpracujemy z naszymi klientami, stając się częścią ich zespołu, dzięki czemu możemy lepiej zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Nasze usługi informatyczne  opierają się na przetestowanych narzędziach, dzięki którym jesteśmy w stanie zapewnić Ci raporty godzinowe, różne formy dokumentacji oraz wsparcie telefoniczne.

  Czy obsługa informatyczna firmy sprawdzi się u Ciebie?

  Nasz zespół składa się wyłącznie z ekspertów z długoletnim doświadczeniem, którzy zapewniają pełną kontrolę nad jakością usług, które świadczymy w ramach outsourcingu IT.

  Nasza oferta obejmuje pełne wsparcie dla wszystkich aspektów infrastruktury informatycznej, w tym sieci, bezpieczeństwa, magazynowania danych, backupów, desktopów oraz komunikacji głosowej. Dzięki elastycznemu podejściu, jesteśmy w stanie dostosować zakres naszych usług do indywidualnych potrzeb każdego klienta, a także dostosować wielkość abonamentu do rzeczywistych wymagań biznesowych.

  Ponadto, nasze umowy są elastyczne i oferujemy nawet krótkoterminowe umowy na 3/6 miesięcy, co pozwala na łatwe dostosowanie się do zmieniających się potrzeb klienta. Nasze usługi są również dostępne z opcją SLA 24/7/365, aby zapewnić stałe wsparcie i minimalizować przestoje w działalności biznesowej.

  NAWRATRONIK – wspieramy firmy w obsłudze informatycznej

  Chcesz dowiedzieć się więcej o samej usłudze?
  Obawiasz się opóźnień, długich czasów napraw i problemów wynikających z outsourcingu usług IT?

  Rozumiemy, że oddanie działu informatycznego w ręce oddzielnej firmy jest decyzją, która wymaga odpowiedniego rozważenia, kalkulacji i czasu. Obsługujemy w zakresie outsourcingu wiele przedsiębiorstw, dlatego nie raz spotkaliśmy się z takimi obawami. Proponujemy niezobowiązującą rozmowę na temat dostępnych opcji i możliwości, abyś mógł przekonać się że obsługa informatyczna firmy niesie za sobą wiele korzyści!

  Porozmawiajmy o outsourcingu IT dla Twojej firmy!