Oferta

Aplikacje

Poznaj aplikacje, które wspierają zarządzanie

Poznaj narzędzia, które wspomagają działanie i ułatwiają zarządzanie. Dzięki nim usprawnisz swoją pracę, a także osiągniesz lepsze wyniki w codziennej pracy oraz długoterminowym planowaniu.

EXTREME MANAGEMENT CENTER

Palo Alto Networks - Bezpieczeństwo IT

Automatyzacja siecią LAN/WLAN

Extreme Management Center to kompleksowe rozwiązanie, które zapewnia pełne monitorowanie zarówno sieci przewodowych, jak i bezprzewodowych. Dzięki zintegrowanym funkcjom zarządzania, analityki i polityk, użytkownicy otrzymują kompletny obraz swojej sieci, wraz z istotnymi informacjami kontekstowymi oraz możliwością skalowania.
Narzędzie gwarantuje pełną kontrolę nad siecią oraz umożliwia zarządzanie nią w sposób bezpieczny i efektywny. Dodatkowo, oferuje możliwość komercyjnej lub administracyjnej analityki aplikacji, dzięki której możesz poznać dokładny stan sieci oraz optymalizować jej działanie. Rozwiązanie zapewnia faktyczną elastyczność usług w czasie rzeczywistym.

NetSight (NMS)

Monitoruje wszystkie zjawiska w ramach sieci począwszy od obserwacji działania switchy, w tym ich obecnego stanu, linków między nimi lub stosami skonfigurowanymi w ich obrębie. NMS umożliwia integrację z LDAP/AD oraz działa na większości przełączników innych producentów.

Network Access Control (NAC)

Umożliwia tworzenie i optymalizację polityk dostępowych dla użytkowników w sieci przewodowej i bezprzewodowej (LAN i WLAN). Polityki NAC w przypadku przełączników Extreme Networks są realizowane na styku każdego portu. Zapisane w NAC polityki możesz zintegrować z większością Firewalli wiodących producentów.
Zarządzaj dostępem do zasobów, kontroluj możliwość używania aplikacji – zadbaj o swoje bezpieczeństwo.

Purview (analityka aplikacji)

Narzędzie, które udostępnia informacje z pobranych netflow. Niezależnie, czy potrzebujesz dokładniejszego dostosowania polityki korzystania z zasobów sieciowych lub chcesz uzyskać informacje o wykorzystaniu zasobów i ruchu aplikacji w Twojej sieci.