Teleinformatyka w przedsiębiorstwie

Aktualności

Aktualności z działania naszej firmy oraz najnowsze informacje z zakresu systemów telekomunikacyjnych, audytów bezpieczeństwa, sieci LAN/WLAN! Dowiesz się jak teleinformatyka może zmienić działanie przedsiębiorstwa!
Zależy Ci by być na bieżąco? W takim razie to miejsce idealne dla Ciebie! Znajdziesz tu także najnowsze informacje dotyczące wydarzeń w naszym przedsiębiorstwie.

Chcesz poznać możliwości VoiceBOTa? A może zastanawiasz się jak wirtualny asystent pomoże ci w efektywniejszej obsłudze klientów? Sprawdź!

Zastanawiasz się, czy centrala telefoniczna w firmie, do biura jest nadal opłacalna w technologicznym świecie zdominowanym przez telefony komórkowe? Sprawdź!

Poszukujesz sposobów na tanie telefonowanie i rozszerzenie asortymentu telefonów w firmie? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą telefonów Unify OpenStage!

Usługi ICT dla Twojego biznesu! Dowiedz się, dlaczego warto z nich skorzystać i jak technologie informacyjno-komunikacyjne usprawnią działanie przedsiębiorstwa.

Dowiedz się czym jest audyt bezpieczeństwa IT, bezpieczeństwo IT i przeglądy bezpieczeństwa. Poznaj 6 kroków do zapewnienia firmie bezpieczeństwa danych!

Odkryj skuteczność działania Contact Center i ułatw proces kontaktu z klientów z firmą. Poznaj funkcje i możliwości tego systemu, aby rozwijać swój biznes!

Zaawansowana integracja MS Teams z centralą telefoniczną! Wykorzystaj możliwości platformy MS Teams w połączeniu z funkcjonalnością centrali telefonicznej,

Outsourcing IT - kiedy go wdrożyć w przedsiębiorstwie? Dowiedz się kiedy warto oddać swoją infrastrukturę w ręce zewnętrznego działu IT i na co zwrócić uwagę.

Usługi informatyczne - swoje czy zewnętrzne? Sprawdź jak wybrać firmę informatyczną, jakie usługi zlecić firmie zewnętrznej. Co zyskasz z powierzenia nam swojej infrastruktury?