OFERTA

Zarządzanie siecią komputerową LAN/WIFI

Extreme networks- zarządzanie siecią komputerową

extreme networks

Jedno, spójne środowisko

Extreme to rozwiązanie, które umożliwia Ci kompleksową kontrolę nad siecią Twojej firmy. Skutecznie zarządzaj i koordynuj stabilną pracą sieci.

Wszystko to w jednym, spójnym środowisku, które możesz łatwo zarządzać z pojedynczego widoku. Kontroluj sieć w firmie!

Sieć LAN

Sieć LAN to niezbędne rozwiązanie w dzisiejszych czasach, pozwalające na szybką i efektywną wymianę informacji między urządzeniami w biurze czy domu.

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja sieć działa bezawaryjnie i jest odpowiednio skonfigurowana, warto powierzyć to zadanie specjalistom. Nasza firma oferuje profesjonalną pomoc w projektowaniu i konfiguracji sieci LAN, co przekłada się na późniejszy proces administrowania i zarządzania. Nasz zespół ekspertów zadba o odpowiednie rozplanowanie sieci oraz dostosowanie jej do Twoich potrzeb, tak abyś mógł bez przeszkód korzystać z internetu i udostępniać zasoby.

Dzięki naszym usługom nie musisz się martwić o późniejsze powiększanie sieci LAN, ponieważ projektujemy ją w taki sposób, aby była elastyczna i łatwo dostosowywała się do Twoich zmieniających się potrzeb. W razie potrzeby wykonamy dla ciebie projekt sieci komputerowej.

Skorzystaj z naszej pomocy i zyskaj pewność, że Twoja sieć sprawna i niezawodna!

Sieci LAN ulegają dynamicznej ewolucji. Jeszcze dekadę temu sieć przewodowa miała wyłącznie za zadanie dostarczyć łączność wąskiej grupie. Dzisiaj buduje się wszechstronne systemy dostarczania usług, łączy się wiele grup użytkowników, którym przyznaje się role i serwisy, wedle których różnorodne aplikacje i urządzenia mogą bez przeszkód działać.

Każda sieć to coraz większa ilość najróżniejszych aplikacji, urządzeń bezprzewodowych i przewodowych; kamer, aparatów IP, zabezpieczeń dostępu do budynku i wiele, wiele innych. Jeżeli masz świadomość, że nie może wszystkiego przewidzieć, jesteś na dobrej drodze! Extreme Networks to przede wszystkim bezpieczeństwo. Zarządzane z NAC, polityki bezpieczeństwa dla grup użytkowników i serwisów sieciowych są, realizowane bezpośrednio na każdym przełączniku, na każdym porcie.

Mimo, że przeciętne urządzenia wykorzystują niewielkie pasmo sieci, coraz większa ilość usług VoIP, video, SaaS i innych powoduje, że stopień wykorzystania przepustowości rośnie wykładniczo. Wówczas w pewnym momencie koniecznością staje się inteligentne zarządzanie pasmem, nadawanie priorytetów usługom i aplikacjom oraz kontrola ruchu. Warunkiem budowy sieci jest stworzenie różnych i wydajnych połączeń sieciowych. Zbuduj sieć z Extreme, która dostarczy odpowiedni poziom świadczenia usług (Quality of Service).

Portfolio przełączników Extreme to pełen przekrój switchy rdzeniowych, agregacyjnych i dostępowych, wszystkie z dożywotnią gwarancją typu limited-lifetime. We wszystkich konfiguracjach, miedź lub światło, w podwyższonym zakresie temperatury pracy. Wskaż, jakie warunki sprzęt musi spełnić, aby praca w firmie była niezakłócona, a rozwiązanie przygotujemy specjalnie dla Ciebie.

Sieć WI-FI

Koszt zakupu

Kluczowe w tym wypadku jest rozpoznanie rozwiązania pod kątem funkcjonalności i zastosowania w odpowiednim środowisku. Aby wybudowany WLAN pokrywał wszystkie potrzeby, należy zwrócić uwagę na specyfikę sektora, w którym sieć bezprzewodowa będzie pracować oraz uwzględnić dodatkowe, płatne opcje, które mogą okazać się krytyczne dla Twojej firmy.

Znaczenie dla organizacji

WiFi to niezwykle ważna technologia dla organizacji, ponieważ umożliwia bezprzewodową transmisję danych między różnymi urządzeniami, bez potrzeby korzystania z kabli. Dzięki temu pracownicy mają łatwiejszy i szybszy dostęp do internetu, a także mogą łatwo łączyć się ze sobą i wymieniać informacje. Zapewnij swoim pracownikom  wygodę i swobodę poruszania się po budynku i dostęou do internetu w każdym miejscu!

Gdzie i dla kogo?

Wymagania dotyczące gęstości ruchu, przepustowości i ilości urządzeń/użytkowników zalogowanych do Wi-Fi jest najważniejszym aspektem technicznym budowy sieci bezprzewodowej. Standardową procedurą przy projektowaniu jest przygotowanie projektu na rzucie technicznym budynku lub terenu i późniejszy dokładny pomiar propagacji sygnału w wyznaczonych rejonach. Gwarantujemy, że Twój WLAN nie będzie miał martwych punktów

Jednolity LAN i WLAN

Ujednolicona sieć przewodowa i bezprzewodowa, pod kątem zarządzania i konfiguracji, to mniejszy wysiłek, mniejsze koszty i większa efektywność zespołu IT. Czas przestojów i idące za tym niezadowolenie użytkowników są ograniczone do minimum, dzięki spójnemu i wspólnemu zarządzaniu LAN i WLAN z Extreme Networks!

Jeśli zastanawiasz się nad budową sieci bezprzewodowej w swojej firmie, koszt zakupu nie jest jedynym istotnym elementem wyboru rozwiązania. Proponujemy przeprowadzenie przez etapy zdefiniowania i oceny przed ostatecznym podjęciem decyzji.

wykonamy

Audyt sieci LAN/WLAN

Jeśli zastanawiasz się nad zmianami w swojej firmie w kwestiach związanych z komunikacją lub siecią LAN/WLAN i nie jesteś pewien, jaką strategię IT obrać, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą dotyczącą audytów.

Zespół naszych specjalistów pomoże Ci w zakresie:

Nawratronik - świat IT może być prosty
Sieć w firmie- zaplanowanie, rozbudowa, zarządzanie siecią

wykonamy

Audyt sieci LAN/WLAN

Jeśli zastanawiasz się nad zmianami w swojej firmie w kwestiach związanych z komunikacją lub siecią LAN/WLAN i nie jesteś pewien, jaką strategię IT obrać, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą dotyczącą audytów.

Zespół naszych specjalistów pomoże Ci w zakresie:

Sieć w firmie- zaplanowanie, rozbudowa, zarządzanie siecią